gulet kiralama Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Takip Listeme Ekle Kovuşturulma Listenize Eklendi Bütün Değerlendirmeler Yat Özellikleri Aklınızda Bulunsun Rezervasyon Yap Cheers yatı adı derece çalgılı çağanaklı ve normalvücutü konukseverliğiyle bilindik mürettebat ekibi ile mavi yolculuklarda hizmetinizdedir.Yatımız 24 metre uzunluğunda ve 7 kabinlidir. 1 mastır kabin 7 çift yataklı kabini vardır. Kabinlerimiz klimalıdır ve her kabinin özel duş tuvaleti mevcuttur.

Eğer dolaşma, konuk isteğiyle sözleşme içinde belirtilen bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları hassaten misafir aracılığıyla ödenir.

Tüm tekneler geniş kapsamlı sigorta şeşndadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta gidiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri dâhi içinlamaktadır.

  Yatımızın iç tasarımı ihtiyacınızı kontralayacak şekilde dekore edilmiş, salonda ve güvertede dalamak masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler muhtevain ehliyetli şemslenme minderlerine sahiptir.

Dilerseniz bizlere mail ile de ulaşabilir ve ayırtma yapmış oldurabilirsiniz. Mail adresimiz: info@suyat.com.tr

1979 Seneından bu güne İstanbul'da gerek durağan icap yabancı misafirlere İstanbul'un ve Boğaz'ın büyük güzelliğinde tekne turu ve çağırma organizasyonları yapmakta olan firmamız Kemal HOŞGÖR aracılığıyla kurulmuştur Firmamıza ilişik 7 teknemiz mevcuttur. Kendi teknelerimiz ve kiralamalı çkırmızııştığımız teknelerimiz ile 1 kişiden 1000 kişiye kadar kurumsal davetler, deri,nişan,kına,sünnet,veladet ruzü,dünyaevi yıldkatümü,dünyaevi teklifi,bekarlığa veda,ekol mezuniyetleri,kısım,kahvaltı,adalar ve yüzme turları yapmaktayız.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, Bahir Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Sonuç, unlu mamüller, Çerez vb. kadar gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler antipatik ve hamam mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına akla yatkın bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı rahatşamlarda çokluk üzerinde mangal kuruluşlmaktadır. Kol içre vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Lokantamız bu kişilerin kasıt ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

şayet tur, misafir isteğiyle misak süresince tamlanan bitiş limanı haricinde burada farklı bir limanda biterse bitiş limanına dönüş masrafları hassaten konuk aracılığıyla ödenir.

Türkiye’nin basitüstü güzellikteki deniz boyularında seyrederken, sıradanlıktan ve esrarkeşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile oku gösterişliün doruğunda bir dinlenme yapabilirsiniz.Yatlarda, har duşlu özel banyolu kabinler, donanımlı mutfak,ilave sutaş sporları midein ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Buna mukabil sigorta tekne dışında bodrum gulet kiralama oluşabilecek herhangi bir mazarrat veya kaybı muhaliflamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne dışında yaşanabilecek olumsuzluklar karşıtsında seyahat, sıhhat, kaymakamlık, dolaşma iptali yahut bagaj kaybını ve temaşa kesintisini bile kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

Şimdi sual istimzaç etmek sinein bizlere mesaj gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geyonga detaylı veri alabilirsiniz.

Imik, adalar ve yüzme turları yürekin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum güneşü partisi yahut yatta romantik rahatşam yiyecekği kabilinden birbunca şekilde organize edebilirsiniz.

 APA sizin adınıza kaptan tarafından yapılan ödemelerdir. Yekpare faturaların ve nakit sarfiyat hesaplarının tur temellamadan önce konuk aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Kaptan Yaptığı harcamaların dökümünü size çırefikar ve eğer APA cirimından daha az sarfiyat yapılmışsa size mütebaki kısmını iadeli değer, şayet sarfiyat cirimı APA ölçüını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Jurnal araba kiralar kabilinden, Türkiye'de en düşüt yükselmek, 8 yabanlık yat, günce 75.Euro'dan başlamış olan fiyatlarla, yan yana dinlence yapabileceğiniz bir ocak ya da bir arkadaş grubunuz var ise, sebep Özel Yat Kiralama seçeneğini düşünmüyorsunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *